Następca tronu Opowieść z Elfhame Tom 1 – Następca tronu Opowieść z Elfhama ebook

2023-03-28 0 Comments

Następca tronu Opowieść z Elfhame Tom 1

Następca tronu to pierwszy tom cyklu Opowieści z Elfhame autorstwa Holly Black. Wydana po raz pierwszy w 1995 roku, książka jest fantasy dla młodzieży i dorosłych. Głównymi bohaterami są Judas i jego siostra Miriam, którzy przenoszą się do świata Elfhame, gdzie muszą walczyć o tron.

  1. Następca tronu to pierwsza część Holly Black popularnego cyklu Opowieści z Elfhame.
  2. Książka jest łatwa w odbiorze i interesująca dla czytelników w każdym wieku.
  3. Główni bohaterowie – Judas i Miriam – przenoszą się do tajemniczego świata Elfhame, gdzie staną przed nie lada wyzwaniem – muszą walczyć o tron!
  4. Czy podołają swojej misji? Przekonajcie się sami!

Następca tronu Opowieść z Elfhama ebook

W Elfhame żył kiedyś król, który miał dwóch synów. Jeden z nich był delikatny i wrażliwy, a drugi był silny i odważny. Król wolał drugiego syna i dał mu więcej uwagi niż jego bratu. Drugi syn czuł się lepszy od swojego brata i zaczął go traktować źle. Pewnego dnia, gdy obaj bracia bawili się w lesie, drugi syn porzucił brata w lesie na pewną śmierć. Brat przeżył jednak i wrócił do Elfhame. Został tam przyjęty przez króla jako następca tronu. Drugi syn został wyrzucony ze swojego domu i musiał sobie radzić sam.

Następca tronu Opowieść z Elfhame Tom 2 – Następca tronu Opowieść z Elfhama ebook

Król Elfów został zamordowany, a jego syn ukrywa się przed wrogami. Jest jedynym dziedzicem tronu i musi ochronić swoje królestwo przed zagładą. Aby to zrobić, będzie musiał stawić czoła wielu niebezpieczeństwom i pokonać swoich wrogów. Następca tronu to epicka fantasy, która oszałamia czytelników swoją intrygującą fabułą i świetnie napisanymi postaciami.