Następca tronu – Opowieść z Elfhame Holly Black

2023-03-28 0 Comments

Król Elfów został zamordowany, a jego syn ukrywa się przed prawem. Teraz to on musi stanąć na czele królestwa i dowieść swojej wartości.

Holly Black opowiada nam historię młodego księcia, który musi stawić czoła wielu przeciwnościom. Jest to historia o miłości, lojalności i walce o tron.

“Następca tronu” to pierwsza część trylogii “Elfhame”. To niezwykła historia, która zapada w pamięć na długie lata.

Następca tronu: Opowieść z Elfhame – Holly Black

  1. Następca tronu Opowieść z Elfhame Tom 1 szybka wysyłka jest pierwszym tomem nowej serii autorstwa Holly Black.
  2. Książka opowiada historię młodego księcia, który przejmuje tron po śmierci swojego ojca.
  3. Książka jest pełna niesamowitych elfów i magii, a także pięknych ilustracji.
  4. Jest to idealna książka dla czytelników, którzy lubią fantasy i romans.

Następca tronu: Jak to jest być księciem w świecie elfów? – Holly Black

Kiedy książę Cardan zostaje wydziedziczony przez ojca i wysłany na dwór króla Elfów, jest przekonany, że nie ma już dla niego miejsca w rodzinnym królestwie. Zagubiony i samotny, Cardan musi odnaleźć swoje miejsce w nowym świecie. Wkrótce odkrywa, że jego życie jest pełne intryg i politycznych gier. Aby utrzymać się przy życiu, musi uczyć się manipulować innymi tak samo dobrze, jak oni manipulują nim.

Jako następca tronu Cardan jest obdarzony magiczną mocą, która pozwala mu na rzucanie czarów i tworzenie iluzji. Dzięki tej mocy może stać się potężniejszy niż ktokolwiek inny w królestwie. Ale aby to osiągnąć, musi uczyć się jej posługiwać we właściwy sposób. Nauczy się tego od swojego nowego przyjaciela Jude – dziewczyny, która ma podobną moc. Jude uczy Cardana jak posługiwać się magią, ale także pomaga mu odkryć prawdziwe powody, dla których został wydziedziczony przez ojca.